Клиничка пракса за студенте четврте и пете године студија

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ЧЕТВРТЕ И ПЕТЕ ГОДИНЕ СТУДИЈА

ШК.2020/21 ГОДИНЕ

Одлуком Деканског колегијума од 6.7.2021.године дефинисано је да студенти који обављају клиничку праксу из предмета Интерна медицина и Хирургија са анестезиологијом су у обавези да имају потврду о вакцинацији против COVID-19 или PCR- тест не старији од 48 сати на почетку сваке недеље клиничке праксе.

По обављеној клиничкој пракси, на страници 32. и  33.  индекса и у картону Клиничке праксе студента, одговорно лице установе у којој се обавља пракса уписује термин обављене праксе и то потврђује потписом и печатом болнице.

Студенти који ће обављати клиничку праксу ван Београда, писмо директору здравствене установе где ће обавити клиничку праксу, преузимају овде:

1. Клиничка пракса Интерна медицина
  2. Клиничка пракса Хирургија са анестезиологијом
  3. Клиничка пракса Интерна медицина/Хирургија са анестезиологијом писмо на енглеском језику за студенте који обављају кл.праксу у иностранству